Používání ušních a tělových svící

Jsem známá tím, že bylinky v mém životě hrají velmi důležitou roli. Jak říká má kamarádka, nemusíš mít u dveří cedulku se jménem, ale přesně vím, kde bydlíš, jelikož už od výtahu cítím všechny ty krásné kombinace bylin, které se linou z tvého bytu. A má pravdu. Proto, když jsem se více jak před 12 ti lety seznámila s užitím ušních svící, byla jsem nadšená. A ještě více, když při pravidelném užívání těchto svící vymizely mé mamince migrény. Od té doby na ušní ani tělové svíce nedám dopustit a pravidelně je aplikuji, nejen na sebe,ale i své blízké. Snad i proto jsem se rozhodla věnovat těmto aplikacím a diagnostice naplno. Věřím, že nemoci vznikají z emocí a že si do velké míry, můžeme pomoci sami.

Něco málo o užití tělových a ušních svící

Používání ušních a tělových svící je součástí přírodní léčby, která pramení z pradávné historie. Tehdy se svíce vyráběly z kůry stromů nebo papyru. Dříve lidé více využívali účinné složky přírody. Sbírali léčivé byliny, které dále zpracovávali a používali je i v léčebných rituálech. Bohužel v dnešní moderní a uspěchané době se tyto tradiční způsoby léčby téměř vytratily. Je známo, že vliv barev na člověka působí a proto i tyto svíce se vyrábí v různě barevných odstínech a tím působí na naší auru. Základem této terapie je tzv. komínový efekt, který při hoření svíce přiložené k tělu dokáže uvolnit bloky v těle. Při této terapii dotyčný leží a svíce se přikládá na partie, které je potřeba léčit. Při terapii tělovými svícemi je důležité, aby se dotyčný uvolnil a byl připravený přijmout filosofii této procedury. Pomineme – li blahodárné účinky, které svíčkování přináší, je dobré brát v potaz, že tato metoda taktéž odstraňuje bloky a posouvá člověka dál v jeho životní cestě. Důležitá je taktéž vzájemná důvěra s terapeutem. Po ukončení této procedury se dostaví krásné uvolnění celého těla a příjemný relax.

Tělové svíce

Napomáhají stimulovat meridiánové body čímž přispívají k obnově toku životní energie, regeneraci postiženého místa, obnově a uvolnění bloků na energetické úrovni, zmírnění bolesti, jsou vhodné jako pomůcka při detoxikaci, prohřátí daného místa při masážích, harmonizaci a aktivaci lymfatického systému.

Ušní svíce

Napomáhají od bolesti hlavy, migrén, při chronických a akutních rýmách, při lehkých zánětech středního ucha, zánětech mandlí, při problémech s čichem, nedostatečném prokrvení uší, při čištění lymfatických drenáží uší, při aktivacích meridiánů a reflexních zón uší, pomáhají se zbavit hučení a tlakům v uších, můžete pomoci snížit stres nebo i některé psychické problémy a jsou velmi vhodné stejně jako tělové svíčky jako součást relaxace.

Z čeho jsou svíce vyrobeny

Výroba svící je čistým a posvátným rituálem, v němž se propojují energie zemské a nebeské. Svíce, které k aplikaci používám se vyrábí zásadně ručním způsobem. Základním materiálem, který je použit u všech typů ušních a tělových svící je 100% bavlněné plátno. Jedním z nejdůležitějších surovin je samozřejmě včelí vosk a kosmetický parafín (vosk). Očistné bílé a černé svíce jsou vyrobeny pouze z čistého, prvotřídního kosmetického parafínu a jsou tedy vhodné i pro ty, kdo trpí alergiemi na včelí produkty. Svíce mají ochranný filtr z bavlněné gázy.

Upozornění! Ušní ani tělové svíce nenahrazují lékaře!

Pokud budete potřebovat znát více informací, prosím o napsání emailu: dita@bylinkove-sneni.cz