Dita Oškerová

Jdu si vždy za svým, s vášní, nadšením a s vírou v sebe sama si plním své sny....věřím na věci mezi nebem a zemí, miluji život a životní výzvy.

Všechny naše sny se mohou splnit, pokud máme snahu je realizovat." - Walt Disney

Veškeré recepty a návody, které jsou k vidění na mém blogu jsou vyráběny, psány a foceny s velkou láskou, protože tvořivost a fantazie jsou základem úspěchu.

Proč bylinky? Proč tenhle blog?

Máte někdy taky takový pocit, že víte, že příjde velká změna, ale nevíte jaká? Miluji změny, jelikož věřím, že každá změna je vlastně výzvou, která vás někam posune, dá vám nové zkušenosti a otevře vám nové obzory. Navíc pokud posloucháte svoji intuici a všímáte si znamení, která jsou všude kolem vás, máte vyhráno. A tak z pozice manažerky, která musí mít vše pod kontrolou jsem se stala manažerkou, která se naučila nechat věci plynout a jít s proudem. Přestala říkat slova jako “jistota” a “musím” a nechala ze svého života odejít lidi, kteří ji již neměli co nabídnout a začala brát život jako hru. Představa, že budu aktivně tvořit a vyrábět produkty home-made by mi ještě více jak před třemi lety připadala úsměvná – vím přesně co bych tehdy řekla – je to ztráta času, nemám čas – přitom čas je to jediné co máme…. A tak společně s tvořivostí přišlo i zklidnění mysli, že vše je tak, jak má být a že jen my sami jsme zodpovědni za vše co k sobě připoutáme. Když si tuto skutečnost připustíte začne se vám lépe dýchat a žít.

Proč právě bylinkové - snění?

Mám kouzelnou babičku, která mě od malička vedla k lásce k přírodě a učila mě na co se jaká bylinka používá, nejen v podobě čajů, ale také mastiček a olejů, takže jak se říká základy jsem měla, jen jsem z této cesty na pár let odešla a sbírala zkušenosti v jiných oborech. Ale někde v podvědomí jsem věděla, že se vrátím zpět. Musela přijít rovnováha a přišla v pravý čas jako vše v mém životě. Nezměnil se život kolem mě, ale změnila jsem se já. A tak přišlo Bylinkové snění – kvanta čerstvých i nasušenych bylinek, ochutnávání různých druhů čajů, učení se míchat různé druhy bylinek, tak, aby byly co nejúčinější a pomáhaly. Hledání různých dodavatelů, aby to co se přidává do mastí a olejů, bylo opravdu dobrý a kvalitní. Vybírání z xxx možností skleniček, kelímků na masti a oleje a také zjišťování plno informací ohledně samotné výroby ( kdy nakonec zjistíte, že poprvé to uděláte přesně jak je někde napsáno a pak už čarujete podle sebe a podle svého uvážení ). Grafické zpracování celého projektu a hlavně fotky a focení. Což mě neskutečně baví. A v neposlední řadě - psaní, psaní, psaní – všude, kde se dá, za jakékoliv situace, kdy je to jen trochu možné, protože múza nikdy nespí a nikdy nevíte, kdy vás co napadne.

Moje facebook stránka