Tajemství ušních a tělových svící

Jen si to představte – ležíte a jste tady a teď sami se sebou. Zavřete oči a zasněte se… právě vstupujete do nádherně provoněné lékárny plné voňavých bylinek……cítíte tu nádhernou vůni a klid, který vámi prostupuje? Najednou se před vámi otevírá svět neomezených možností a vy pociťujete klid, teplo a lásku. Tak by se jednoduše dala nazvat aromaterapie a její vliv na člověka. A v kombinaci s hořící svící zažijete úžasný relax, který každý z nás v dnešní době potřebuje.

  • Něco málo o užití tělových a ušních svící.

Používání ušních a tělových svící je součástí přírodní léčby, která pramení z pradávné historie. Tehdy se svíce vyráběly z kůry stromů nebo papyru. Navíc dříve lidé více využívali účinné složky přírody. Sbírali léčivé byliny, které dále zpracovávali, používali je i v léčebných rituálech a věděli, k čemu se jaká bylinka užívá a k čemu je dobrá. Bohužel v dnešní moderní a uspěchané době se tyto tradiční způsoby léčby téměř vytratily a málokdo si jde dnes na louku bylinky nasbírat.

  • Z čeho jsou svíce vyrobeny a jak na nás působí.

Výroba svící je čistým a posvátným rituálem, v němž se propojují energie zemské a nebeské. Základním materiálem, který je použit u ušních a tělových svící je 100% bavlněné plátno, včelí vosk a kosmetický parafín (vosk). Dále se tělové svíce vyrábí v různém barevném provedení, protože je dokázáno, že barvy na člověka působí pozitivně. Toto působení barev se projevuje, jak v auře, tak v pozitivním vlivu na harmonizaci čaker. Další specifikací svící je vůně po bylinkách, protože i aromaterapie je při terapii velice důležitá. Navíc vás svíce krásně zklidní a zrelaxují.

Více se dozvíte v článku, který jsem napsala do magazínu ŠAMAN 01/2018

První díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Druhý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Třetí díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Čtvrtý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Pátý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

První díl knihy Kouzlo léčivých bylinek – Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Druhý díl knihy Kouzlo léčivých bylinek - Tvoříme s láskou objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Třetí díl knihy Kouzlo léčivých bylinek - Tvoříme s láskou objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz