Spřízněnost duší

Znáte ten pocit, když někoho poprvé potkáte a máte pocit, že toho člověka znáte odjakživa? Říká se tomu spřízněnost duší. Váš mozek to nedokáže pochopit, ale vaše srdce ví. Najednou se setkáte s někým s kým je vám dobře, jste napojení na stejnou vlnu a cítíte, že to co vás spojuje je naprosto neopakovatelné. Něco vás při prvním kontaktu vzájemně přitahuje a při delším povídaní zjišťujete, že vám ten druhý čte z duše.

A vy si najednou říkáte jak je to možné?

Protože to co vás přitahuje na tom druhém je již vytvořené pouto z minulého života. Spřízněnou duší může být váš životní partner, milenec, blízký přítel, nebo někdo, s kým sdílíte duchovní cestu. S některými spřízněnými dušemi může být střetnutí na pár týdnů, měsíců nebo let, kdy si máme pouze dořešit věci z minulosti a po té můžeme jít dál svou cestou. A jiné duše jsou s námi po celý život, jelikož se rozhodly, že budou procházet podobnými zkušenostmi a lekcemi jako my.

Za celý náš život potkáme mnoho spřízněných duší, které nám přišly pomoci v rozvoji a umožňují nám prožít ty zkušenosti, které se naše duše rozhodla prožít.

Proto děkujte každé duši, která se ve vašem životě objeví, jelikož nepřišla náhodou a vy se můžete například shledat s někým, koho jste v minulém životě velmi milovali, s někým, kdo vám přišel odpustit nebo vy jemu.

Ať je to jak chce, všechny duše mají svůj důvod, proč vám vstupují do života a čím lépe porozumíte tomu, proč daný vztah existuje, tím lépe porozumíte sami sobě, protože všechny tyto vztahy představují příležitost pro osobní růst.

Závěrem

Kdo do vašeho života patří, ten buď nikdy neodejde a nebo se k vám vrátí.

Více článků najdete také na moji facebookové stránce.

facebook stránka