Osudový partner

Proč nám přichází do života?

Věřím, že mohu mluvit za nás za všechny a napsat, že každý v životě hledáme toho “pravého partnera.”
Často se ptáme, kdy už příjde ten pravý partner? Kdy už příjde naše druhá půlka, s kým se shodneme úplně na všem a bude součást nás samých? Ale kdo to vlastně je ten pravý partner ?

Většinou to bývá naše osudová láska, která nás zasáhne tak hluboko, že máme pocit, že s nikým jiným nemůžeme být více šťastni jako právě s tímto člověkem. Když potkáme naší osudovou lásku zdá se nám, jako bychom splynuli v jednoho. Když příjde náše osudová láska, je to jakoby přišla naše druhá půlka nás samých, ale časem právě tato druhá půlka v nás vyvolává nepříjemné pocity.

Ale proč tomu tak je?

Osudový partner k nám přichází hlavně proto, aby nás naučil rovnováze rozumu a citu, nezávislosti, mít se rád a hlavně, aby u každého odkryl to, co ještě neumí a má se naučit, aby byl celistvý. Takže osudový partner je opravdu naší druhou polovinou, ale tou stinnou, jelikož odkrývá naše stíny, strachy a závislosti. A v okamžiku, kdy pochopíme a naučíme se, většinou tento osudový partner odchází. Smyslem toho všeho je ne, aby jsme našli svoji polovičku, ale aby jsme našli sami sebe. Když se máme rádi, již nehledáme toho pravého, protože víme, že ten pravý je v nás a ne okolo nás. Vše, co hledáme máme v sobě. Jak klady, tak i zápory. Když duše najde sama sebe, nepotřebuje se již na nikoho vázat a dokáže být jak sama, tak s ostatními. Nedělá rozdíly a nerozlišuje, zda je tento lepší nebo horší, jelikož bere každého takového jaký je. Na začátku v době zamilovanosti je vše krásné, ale všechny vztahy se vyvíjí stejně a je jen otázkou času, kdy to bude jinak a proto už nehledejte krásu v jiných, ale jen a jen v sobě, jen tak budete šťastní.

Více článků najdete také na moji facebookové stránce.

facebook stránka