Osobní charisma a jeho kouzlo

Nedávno mi jeden můj klient na společném jednání řekl, vy máte osobní kouzlo, kterým přímo oslňujete a je těžké říci vám na nabídku ne.

Ale co to vlastně je to osobní kouzlo? Víme, že existuje, ale jak ho popsat?

Tak třeba je to NĚCO co vzniká v našem nitru, je to naše osobité charisma. Je to druh aury, která nás obklopuje, je to neuchopitelná energie kterou k sobě přitahujeme ostatní lidi. U některých lidí ho vnímáme na první pohled. Přitahují náš pohled a také velký obdiv. Věřím, že ho má každý, jen si to málokdy uvědomujeme a obdivujeme druhé, protože si myslíme, že “zrovna” my ho nemáme.

A jak popsat člověka, který charisma podle nás má?

Tak například - je to člověk co vyzařuje přirozený šarm. Nenuceně na sebe přitahuje pozornost a získává mnoho pozornosti od jiných lidí. Je zdravě sebevědomý. Umí spontálně nadchnout a přesvědčit. Jeho chování a vnitřní krása a naladění jsou pro ostatní magneticky přitažlivé a jeho pozitivní naladění nás dobíjí energií. Životem jde s úsměvem na rtu, kterým umí vždy pohladit na duši. Těžko ho vyvedete z rovnováhy, jelikož vždy působí sebejistě a suveréně. Je zkrátka okouzlující a nezapomenutelný. A je si své osobní přitažlivosti na 100% vědom.

Přitom tento člověk je stejný jako všichni ostatní, protože toto kouzlo má v sobě každý. Je jen potřeba kouzlo v sobě objevit a vědomě ho rozvíjet. V klidu a postupně. Krok za krokem, kdy každý krok, který uděláme bude i velkým pokrokem dopředu a my začneme mít dobrý pocit.Proto neváhejme vydat se na tu úžasnou cestu naší vnitřní proměny a užijme si sebeobjevování naší vlastní autentičnosti. Protože osobní kouzlo vychází hlavně z naší autentičnosti, to znamená přijmout se takovými jakými jsme se vším všudy. Nesrovnávat se s ostatními, nic nepředstírat, nenasazovat cizí masku – prostě být přirození. Vědet co chci a proč to chci. Ujasnit si co mám rád a co ne, uvědomit si co mě naplňuje a naopak co ve svém životě již nechci. Prostě a jednoduše poznat sám sebe a uvědomit si své silné a slabé stránky.

Prostě být takoví jací jsme a dovolit tomu kouzelnému kouzlu v nás vystoupit a rozzářit se navenek.

Více článků najdete také na moji facebookové stránce. facebook stránka