Kniha Bylinkové kouzlení VI.

Ten, kdo rád přijímá VÝZVY, může v životě dokázat pozoruhodné věci.

Editorial:

KOUZLO DOMOVA, ten nádherně hřejivý pocit tepla, klidu, pohody. Návraty ke kořenům. A také síla úcty k rodinným tradicím, které jsou dle mého silnou energií a kotvou každé rodiny.

Moji kotvou už navždy bude omamná vůně ranní kávy a čerstvě upečeného štrúdlu nebo listových šátečků plněných tvarohem a domácí rybízovou marmeládou. Ale také nezapomenutelná chuť tradičních valašských frgálů, které s láskou pekla moje milovaná babička.

Dodnes si pamatuji na ten bohatý výběr - frgály povidlové, ořechové, hruškové, makové - bohatě sypané pravou domácí drobenkou ze sušených hrušek, a nakonec do zlatova upečené, polité voňavým máslem a rumem…

Přiznám se, že mě babička v mnohém ovlivnila. Kromě toho, že mě přivedla na mojí životní cestu v podobě bylinek a tvoření, přenesla ke mně také víru v sebe samou a v to, že když mám SNY, tak si za nimi mám jít, bez ohledu na to, co na ně budou říkat ostatní.

Ujišťovala mě v pocitu, že mám poslouchat své srdce a intuici, jelikož ty cestu znají a nikdy se nemýlí. A měla pravdu, ostatně jako vždy.

Opravdu hluboce věřím v to, že když člověk pluje životem v lehkosti, tak se zázraky dějí každý den. A věřte, že člověk nemusí vědět, jak a proč. Stačí to cítit, napojit se, a s láskou se nechat vést tou neviditelnou nití vedoucí ze srdce do srdce, jelikož srdce nepřemýšlí, ale cítí. Cítí, že to je ta cesta a že tady je správně.

A tak se nechávejte unášet onou lehkostí a mějte srdce otevřené, užívejte si život plnými doušky a zejména se nechte vést láskou, protože ta nám ve všech svých podobách dává křídla, má přímo nadpozemskou moc a dá se s ní vyhrát každá bitva. I ta nejtěžší.

S láskou Dita

V knize se dozvíte například:

TOP recepty na bylinkové a ovocné zmrzliny

Které léčivé kořeny sbírat a v čem nám pomohou?

Které bylinky sbírat hned zkraje jara?

Jaké jsou moje oblíbené bylinky od potoka?

Která bylinka je dle mé babičky zázrak přírody a v čem nám pomůže?

Jaké jsou superpotraviny moji babičky?

Které semínka mají zázračné léčivé účinky?

Jaké jsou tradiční velikonoce podle moji babičky?

Kytičky z babiččiny zahrádky, které tam nesmí chybět?

Jaké jsou nejúčinnější detoxikační koupele?

Která bylinka je nejlepší parťák na léto?

Jak správně macerovat bylinky?

Které bylinky z jihu jsou TOP?

Jak nám fenykl pomůže, když nás bolí oči?

Jak si vyrobit nejlepší elixíry proti chřipce?

Která bylinka je čarovná pro nastávající maminky?

Jak si vyrobit nejlevnější odličovadlo očí?

Které bylince říká moje babička, že je to zapomenutý všelék?

Informací ale dostanete mnohem více! Jde hlavně o bylinkové rady a tipy našich babiček a spousta jednoduchých, léčivých a lety prověřených přírodních receptů pro vaše zdraví.

  • Objednávku knihy mi prosím napište na email spolu se svými kontaktními údaji a počtem kusů knih, které si přejete. Také mi dejte vědět, zda chcete věnování a pro koho, ráda vám knihu podepíši. Po zaslání těchto informací vám zašlu podklady k platbě. Knihu zasílám i na Slovensko.

Email: dita@bylinkove-sneni.cz

Cena: 499,- Kč  - 21 EUR

  • P.S. Knihu lze koupit u mě a na e-shopu ekokoza.cz, prezdravie.sk, prozdravi.cz, mall.cz, mall.sk, megaknihy.cz a mnoho dalších e-shopů.

Dita Oškerová

Jsem autorkou a fotografkou knih Kouzlo léčivých bylinek, Bylinkové kouzlení a blogu Bylinkové snění. Vedu workshopy Bylinkové kouzlení, na kterých se s vámi ráda potkám. To všechno dělám s vášní sobě vlastní. Jsem pisatelka, knihomolka, kreativní tvořitelka a v neposlední řadě také manažerka, která se naučila nechat věci plynout, jít s proudem a neříkat slova jako „jistota“ nebo „musím“.

V životě si jdu vždy za svým, s vášní a nadšením. S vírou v sebe sama si plním své sny. Věřím na věci mezi nebem a zemí, miluji život a životní výzvy.

S láskou Dita

ISBN 978-80-907716-5-9

První díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Druhý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Třetí díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Čtvrtý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Pátý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

První díl knihy Kouzlo léčivých bylinek – Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Druhý díl knihy Kouzlo léčivých bylinek - Tvoříme s láskou objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Třetí díl knihy Kouzlo léčivých bylinek - Tvoříme s láskou objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz