Kniha Bylinkové kouzlení III.

Každý velký sen začíná tím, kdo sní. Vždycky musíte vědět, že máte dost síly, trpělivosti i touhy vzlétnout až ke hvězdám a změnit SVĚT.

Editorial

Miluji vůni a krásu léta, když sluneční paprsky něžně hřejí a zahalují celou přírodu do nádherných tónů zlatavé barvy. Především ale zbožňuji vůni vzpomínek, které se mi při psaní této edice vyrojily. Vzpomínek na mou babičku, jak ve své fialovo-květované zástěře stojí u kuchyňského stolu a zadělává těsto na kynuté dělbuchy plněné meruňkami. Vidím ji, jako by to bylo včera, když těsto s pořádnou vervou zpracovává rukama, její nádherně povislé paže se ho dotýkají a já se hlavou dotýkám jí a pozoruji, s jakou razantností, ale přitom láskou pracuje, jak ho tvaruje, hladí a užívá si přítomnost, ve které se ocitnete vždy, když tvoříte. A přesně o tom je další díl Bylinkového kouzlení.

O lásce k domovu a tradicím. O společném tvoření, sklízení úrody, zavařovaní, nakládání, sklízení a sušení bylinek, ale hlavně o kouzlení se svými nejbližšími.

Říká se, že rodina je základ. Já říkám, že rodina je všechno! Je to silná energie, která vám dodává pocit bezpečí a podpory, jsou to nezlomné kořeny k domovu, které vás v životě ukotvují nehledě na to, kolik je vám let. A hlavně jsou to tradice, které rodinu tvoří – ať už jde o společný nedělní oběd, víkendové pečení sladkých dobrot, nebo tvoření z bylinek a darů naší přírody na podzimní a zimní čas.

Nechejte se unášet omamnou a hřejivou vůní všech rad a domácích receptů, které vám při tvoření přinesou do domovů lásku, radost, smích a mnoho krásných chvil se svými nejbližšími.

Přeji Vám, ať si toto krásné a kouzelné období užijete stejně jako já, a věřím, že Vám nový díl Bylinkového kouzlení bude skvělým průvodcem.

S láskou Dita

V knize se dozvíte například:

Jak správně sbírat, sušit a skladovat bylinky?

Které bylinky je dobré mít doma vždy nasušené?

Jak si jednoduše namíchat svoji vlastní léčivou směs bylinek?

Které bylinky jsou skvělé na výrobu kloktadel?

Co to jsou tinktury a jak se vyrábí?

Jak se vyrábí láska na první doušek aneb lahodná bylinková vína?

Jaké bylinné masti vám nesmí chybět ve vaší přírodní lékárničce?

Jaké jsou nejlepší bylinkové marmelády dle mé babičky?

Jak si jednoduše vyrobit bylinková másla, octy, oleje, pesta a soli?

Jaké jsou nejlepší ovocné pečené čaje?

Jak si vyrobit lahodné bylinkové sirupy?

Co to jsou likéry a jak si je doma jednoduše vyrobit z ovoce a bylinek?

Jak si vyrobit tradiční kompoty dle mé babičky?

Jak si vyrobit svůj vlastní vymazlený herbář?

Informací ale dostanete mnohem více! Jde hlavně o bylinkové rady a tipy našich babiček a spousta jednoduchých, léčivých a lety prověřených přírodních receptů pro vaše zdraví.

  • Objednávku knihy mi prosím napište na email spolu se svými kontaktními údaji a počtem kusů knih, které si přejete. Také mi dejte vědět, zda chcete věnování a pro koho, ráda vám knihu podepíši. Po zaslání těchto informací vám zašlu podklady k platbě. Knihu zasílám i na Slovensko.

Email: dita@bylinkove-sneni.cz

Cena: 499,- Kč - 21 EUR

  • P.S. Knihu lze koupit u mě a na e-shopu ekokoza.cz, prezdravie.sk, perlazdravi.cz, prozdravi.cz, mall.cz, mall.sk, megaknihy.cz a mnoho dalších e-shopů.

Dita Oškerová

Jsem autorkou a fotografkou knih Kouzlo léčivých bylinek, Bylinkové kouzlení a blogu Bylinkové snění. Vedu workshopy Bylinkové kouzlení, na kterých se s vámi ráda potkám. To všechno dělám s vášní sobě vlastní. Jsem pisatelka, knihomolka, kreativní tvořitelka a v neposlední řadě také manažerka, která se naučila nechat věci plynout, jít s proudem a neříkat slova jako „jistota“ nebo „musím“.

V životě si jdu vždy za svým, s vášní a nadšením. S vírou v sebe sama si plním své sny. Věřím na věci mezi nebem a zemí, miluji život a životní výzvy.

S láskou Dita

ISBN 978-80-907716-2-8

První díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Druhý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Čtvrtý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Pátý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

První díl knihy Kouzlo léčivých bylinek – Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Druhý díl knihy Kouzlo léčivých bylinek - Tvoříme s láskou objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Třetí díl knihy Kouzlo léčivých bylinek - Tvoříme s láskou objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz