Kniha Bylinkové kouzlení II.

Chceš-li být opravdu úspěšný a šťastný, musíš dělat to, co tě doopravdy baví.

Editorial

Mám ráda krásu a něžnost babího léta, kdy včelky i motýlci radostně opylují jeden květ za druhým, vzduch je provoněný smolou a kouzelnou energií, jež proudí kolem nás, a nám stačí jen ztišit svou mysl, otevřít srdce a užívat si přítomnost tohoto krásného okamžiku.

Je to pro mě, ale také čas vzpomínek na dětství, kdy jsme jako malé děti u babičky na chalupě dělávaly pečené brambory v ohni a pole před chalupou bylo plné kukuřice. Pamatuji si, jak jsme chodily bosky polní cestičkou na bylinky a ke kapličce dávat kytičku a zapalovat svíčku. Dodnes si pamatuji na ten pocit, když se kontakt se zemí nejprve zdál s mokrým povrchem příliš studený, ale za chvíli nás hřálo celé tělo, jak se od nohou prokrvilo. Možná právě odtud máme se sestrou tak velmi dobrou imunitu a navíc to byl velmi posilující zážitek. Dopřejte si ho také, pokud vás láká, protože kontakt se zemí nás propojuje s naší podstatou více, než si možná dokážeme představit. Navíc poté návrat domů do tepla, popíjení voňavého bylinkového čaje je velmi příjemný. A když už půjdete na procházku nejlépe s košíčkem v ruce a probudíte v sobě při sběru bylinek alespoň kousek té dětské, třpytivé radosti, tak uvidíte jak omládnete na duchu i na těle, ale hlavně načerpáte novou svěží sílu a energii.

Přeji vám, ať si toto období užijete plnými doušky a ať máte v životě spoustu radosti, smíchu a dobré nálady při samotném tvoření lahodných babiččiných dobrot, které na vás v novém díle Bylinkového kouzlení čekají.

S láskou Dita

Druhý díl z nové edice Bylinkové kouzlení je věnován zádům, svalům, kloubům, křečovým žílám, nohám a nabízí léty osvědčené návody, jak si ulevit od jejich bolesti a dalších neduhů...

Tato kniha je napěchovaná úžasnými, jednoduchými radami, tipy a recepty, kterými se řídily už naše babičky. Můžete se těšit na domácí kosmetiku, bylinkové zázraky a jedlé dárky, jež si hravě a v klidu vyrobíte doma.

Celá kniha je napsaná s velkou láskou tak, aby podpořila vaši kreativitu a chuť tvořit, ale hlavně tak, aby vás pohladila po duši. Inspirujte se radami a recepty a nechejte se unášet omamnou vůní bylinek, která do vás jistě prostoupí.

V knize se dozvíte například:

 • Které recepty s chilli papričkami vám pomohou proti bolesti zad a kloubů?

 • Které bylinky našich babiček jsou nejlepší pro zdravá záda, svaly a klouby?

 • Které léčivé koupele a zábaly nám pomohou od celkové bolesti?

 • Co má obsahovat bylinková krabička poslední záchrany?

 • Jaké jsou bylinkové rady a tipy ze spíže mojí babičky?

 • Které jednoduché cviky jsou dobré na uvolnění svalů a páteře?

 • Které dobroty nám pomůžou od bolesti zad?

 • Jak předejít napětí v zádech?

 • Jak nám pomůže akupresura od bolesti?

 • Au, houser! Které bylinky pomohou?

 • Které bylinky použít na křečové žíly?

 • Jak nám pomohou ředkvičky a pohanka, když máme ztuhlou šíjí?

 • Které bylinky pomohou, když máme natržený sval?

 • Které bylinky jsou TOP na oteklá kolena?

 • Jak nám pomůže rakytník a heřmánek od bolesti zad?

Informací ale dostanete mnohem více! Jde hlavně o bylinkové rady a tipy našich babiček a spoustu jednoduchých, léčivých a lety prověřených přírodních receptů pro vaše zdraví.

 • Objednávku knihy mi prosím napište na email spolu se svými kontaktními údaji a počtem kusů knih, které si přejete. Také mi dejte vědět, zda chcete věnování a pro koho, ráda vám knihu podepíši. Po zaslání těchto informací vám zašlu podklady k platbě. Knihu zasílám i na Slovensko.

Email: dita@bylinkove-sneni.cz

Cena: 499,- Kč - 21 EUR

Dita Oškerová

Jsem autorkou a fotografkou knih Kouzlo léčivých bylinek, Bylinkové kouzlení a blogu Bylinkové snění. Vedu workshopy, na kterých se s vámi ráda potkám. To všechno dělám s vášní sobě vlastní. Jsem pisatelka, knihomolka, kreativní tvořitelka a v neposlední řadě také manažerka, která se naučila nechat věci plynout, jít s proudem a neříkat slova jako „jistota“ nebo „musím“.

V životě si jdu vždy za svým, s vášní a nadšením. S vírou v sebe sama si plním své sny. Věřím na věci mezi nebem a zemí, miluji život a životní výzvy.

S láskou Dita

ISBN 978-80-907716-1-1

První díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Třetí díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Čtvrtý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Pátý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

První díl knihy Kouzlo léčivých bylinek – Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Druhý díl knihy Kouzlo léčivých bylinek - Tvoříme s láskou objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Třetí díl knihy Kouzlo léčivých bylinek - Tvoříme s láskou objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz