Duchovní partner

Kdo je duchovní partner?

Věřím, že už jste si někdy v životě položili otázku zda partner se kterým žijete je váš osudový nebo duchovní, ale vlastně jste nevěděli, jaký je mezi nimi rozdíl?

Osudový partner je naším protikladem, vytahuje z nás naše stíny a je pro nás výzvou k tomu, abychom se stali lepšími.

( Více o osudovém partnerovi se můžete dočíst zde )

www.bylinkove-sneni.cz

Ale duchovní partner je již člověk, který odstranil své stíny, je tedy celistvý a už nás nemusí učit jako osudový partner. S ním už můžeme spolupracovat. A proto než dojde k tomuto setkání s duchovním partnerem, musíme mít zpracovaný vztah s osudovým partnerem. Musíme si uvědomit chyby, které jsme stále ve všech životech dělali a odpustit si, a tím poděkovat osudovému partnerovi, že nás mohl všechny životy učit stále stejné učení. Teprve, když dojde v nás k tomuto smíření a my uděláme toto rozhodnutí, může přijít duchovní partner.

Duchovní vztah můžeme začít žít teprve tehdy, když už se máme rádi, umíme říkat věci přímo a vážíme si sami sebe. V této době jsme již celiství, už nehledáme vztah. Už si stačíme, vždyť jsme u sebe. Víme, co chceme a dopřáváme si to. A právě v této době k nám přijde duchovní partner, který je nám přidělen a je to přesně to, co jsme hledali celý život. Naše druhá polovina, naše představy naše touhy, naše snění. Vše v jednom. Už jsme se našli a tím jsme mohli najít i tu druhou naši polovinu z Vesmíru, která všechny životy hledala nás a my jí. Najednou nám do života vstoupí někdo, kdo naplňuje naše sny a představy.

Jaký je duchovní vztah?

Duchovní vztah vzniká nevinným přátelstvím, porozuměním a postupně sílí. Muž a žena se mají rádi očima. Vpíjí se jeden druhému do očí a zapomínají na celý svět. Skrze oči čtou v nitru toho druhého, jelikož se vnímají srdcem, kterým jsou spolu neustále propojeni. Tento vztah už nevzniká z velké zamilovanosti, ale ze sounáležitosti. Oba partneři vzájemně pracují na harmonii vztahu a postupně se stále více rozsvěcují a čím více se rozsvěcují, tím více svítí jeden druhému. To, co z nich vychází, není zamilovanost, že jeden vidí jen toho druhého, ale je to láska, která je neomezená a krásná.

Více článků najdete také na moji facebookové stránce. facebook stránka