Kniha Bylinkové kouzlení V.

Život prožívaný směrem vpřed je NÁDHERNÝ.

Editorial:

Všimli jste si někdy, jak po ránu nádherně voní květy lípy? Nebo jak se sněžně bílé květy černého bezu koupou v ranním sluníčku? Jak jsou fialové květy slézu obsypané včelkami, které si vychutnávají jejich sladkou chuť a jemně přitom bzučí? Jak heřmánek svojí krásou a s lehkostí vábí motýlky na svůj květ? Jak šípková růže po dešti omamně voní? Jak ptáčci za rozbřesku nádherně zpívají a přejí nám krásné ráno? Jak nádherně šumí vítr v korunách stromů a jeho čistá, přírodní hudba nás uklidňuje? Jak vážky lehounce poletují nad hladinou jezírka a jejich průhledná křídla se třpytí ve slunečním svitu? Jak si luční koník na louce vesele skáče z jednoho listu na druhý a svým hravým skotačením nám vykouzlí úsměv na tváři?

Ptám se, protože nevím jak vy, ale já miluji krásu všedních dní, moudrost přírody a bylinek. Moje babička vždy říkala, že přírodní apatyka zdraví je tady pro každého, stačí jen vstoupit a naplno si užít všechny ty dary, kterými nás obdarovává den co den. Stačí se jen napojit a navnímat její lehkost. A věřte, že když se k ní přiblížíte tím správným způsobem, může vám prozradit mnohá tajemství.

Tak běžte a užívejte si krásu všedních dní s pocitem údivu, lehkého rozechvění, něžného doteku se vším, co nás obklopuje. Jelikož každý den jsme obdarováni rozmanitostí barev a vůní, obrovské hojnosti a vidíme, že všechno v životě je v dokonalé harmonii a rovnováze, kdy bylinky září magickou mocí, příroda nasává blahodárnou sílu země, vzduch je provoněný smolou a kouzelnou energií, jež proudí kolem nás, a nám stačí jen ztišit svou mysl, otevřít srdce a užívat si přítomnost tohoto krásného okamžiku.

Přála bych si, aby pro vás tento díl Bylinkového kouzlení byl oázou klidu, dodal vám mnoho pozitivní energie a stal se milým, bylinkovým rádcem a průvodcem ve vašem životě. A pokud při čtení této knihy probudíte v sobě alespoň kousek té dětské, třpytivé radosti, tak to stálo za to…

S láskou Dita

V knize se dozvíte například:

V čem nám citron a citrusové plody mohou být prospěšné?

Jaké jsou tipy a rady moji babičky na jarní očistu těla?

Která bylinka je dle mé babičky zelený superman a v čem nám může pomoci?

Jak si připravit lopuchovým skafandr a k čemu je dobrý?

Která bylinka nám pomůže mít stále bílý chrup?

Která bylinka je TOP proti menstruačním křečím?

Které květy roztančí váš talíř?

Svatojánská noc a její tradice

Co se ukrývá za názvem heřmánkové pohlazení a k čemu je nám dobré?

Která bylinka je TOP pro svěží oči?

Jak si jednoduše vyrobit domácí pleťové vody z bylinek?

Jak si vyrobit domácí bonbony z bylinek?

Které bylince říká moje babička “zlatý poklad” a v čem nám pomůže?

Které ovoce je královnou podzimu a co si z něho můžeme vyrobit?

Ukážeme si pivní recepty a mnoho receptů z chmelu

Jak nám jeřabiny mohou pomoci v zkrášlení o sebe?

Která bylinka je mocná čarodějka babího léta a recepty z ní?

To pravé ořechové a vůně kávy, jak to jde dohromady ptáte se?

Sladký život s domácí čokoládou

Informací ale dostanete mnohem více! Jde hlavně o bylinkové rady a tipy našich babiček a spousta jednoduchých, léčivých a lety prověřených přírodních receptů pro vaše zdraví.

  • Objednávku knihy mi prosím napište na email spolu se svými kontaktními údaji a počtem kusů knih, které si přejete. Také mi dejte vědět, zda chcete věnování a pro koho, ráda vám knihu podepíši. Po zaslání těchto informací vám zašlu podklady k platbě. Knihu zasílám i na Slovensko.

Email: dita@bylinkove-sneni.cz

Cena: 499,- Kč  - 21 EUR

  • P.S. Knihu lze koupit u mě a na e-shopu ekokoza.cz, prezdravie.sk, prozdravi.cz, mall.cz, mall.sk, megaknihy.cz a mnoho dalších e-shopů.

Dita Oškerová

Jsem autorkou a fotografkou knih Kouzlo léčivých bylinek, Bylinkové kouzlení a blogu Bylinkové snění. Vedu workshopy Bylinkové kouzlení, na kterých se s vámi ráda potkám. To všechno dělám s vášní sobě vlastní. Jsem pisatelka, knihomolka, kreativní tvořitelka a v neposlední řadě také manažerka, která se naučila nechat věci plynout, jít s proudem a neříkat slova jako „jistota“ nebo „musím“.

V životě si jdu vždy za svým, s vášní a nadšením. S vírou v sebe sama si plním své sny. Věřím na věci mezi nebem a zemí, miluji život a životní výzvy.

S láskou Dita

ISBN 978-80-907716-4-2

První díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Druhý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Třetí díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Čtvrtý díl nové edice Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

První díl knihy Kouzlo léčivých bylinek – Bylinkové kouzlení objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Druhý díl knihy Kouzlo léčivých bylinek - Tvoříme s láskou objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz

Třetí díl knihy Kouzlo léčivých bylinek - Tvoříme s láskou objednáte zde: www.bylinkove-sneni.cz